• Главная
  • У Мирнограді 9-річна дитина проживає в оселі, яка схожа на сміттезвалище
13:39, 17 июля 2019 г.

У Мирнограді 9-річна дитина проживає в оселі, яка схожа на сміттезвалище

У Мирнограді 9-річна дитина проживає в оселі, яка схожа на сміттезвалище

Оселя, в якій доводиться жити 9-річній дівчинці, схожа на сміттєзвалище. Але батьки цим не дуже переймаються, вважаючи, що дитина має все необхідне. Наразі вирішується питання про тимчасове вилучення неповнолітньої із родини.

У Мирнограді 9-річна дитина проживає в оселі, яка схожа на сміттезвалище, фото-1
У Мирнограді 9-річна дитина проживає в оселі, яка схожа на сміттезвалище, фото-2

Співробітники поліції спільно із представниками соціальних служб постійно проводять профілактичні рейди по відвідуванню родин СЖО. Такі заходи допомагають правоохоронцям не тільки контролювати недбайливих батьків, що вже мали від них зауваження, а й виявляти тих дорослих, які через «власні інтереси» не приділяють належної уваги своїм дітям.

У Мирнограді 9-річна дитина проживає в оселі, яка схожа на сміттезвалище, фото-3

Така родина була виявлена співробітниками Мирноградського відділення поліції. Батьки, які не мають постійного місця роботи та зловживають спиртними напоями, зовсім не приділяють уваги своїй 9-річній донці, а в їх оселі панує повна антисанітарія. Житлові кімнати схожі на сміттєзвалище, а замість їжі – лише брудні та порожні каструлі. І серед цього доводиться жити маленькій дівчинці.

У Мирнограді 9-річна дитина проживає в оселі, яка схожа на сміттезвалище, фото-4

Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук склав відносно батьків адміністративний протокол за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та звернувся до місцевої влади з проханням розглянути питання про тимчасове вилучення дитини з цієї родини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #діти #батьки #поліція #неблагополучна_сім`я
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...