• Главная
  • У Покровську фахівці провели інформаційний рейд серед підприємців
16:22, 17 июля 2019 г.

У Покровську фахівці провели інформаційний рейд серед підприємців

17 липня 2019 року заступник начальника фінансово-економічного відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Дробна спільно з представниками Головного управління Держпраці в Донецькій області та Покровської міської ради провели інформаційний рейд серед підприємців на території мікрорайонів Південий та Шахтарський м. Покровська.

Рейдом охоплено 7 суб’єктів господарювання, основними видами діяльності яких є роздрібна торгівля і надання послуг населенню. Увагу учасників акції акцентовано на соціальних гарантіях, встановлених законодавством стосовно найманих працівників.

Роботодавців поінформовано про наслідки виконання роботи без оформлення трудового договору.

«Виплата заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня та заробітної плати «у конвертах» призводить до приховування від оподаткування значних сум нелегально виплаченої заробітної плати, зменшує надходження страхових внесків до Пенсійного фонду України, обмежує можливості пенсіонерів реалізовувати своє право на гідні пенсії», – щоразу наголошувала фахівець Фонду.

Працівники пенсійної служби розповіли про зручну можливість відстеження персональних даних про нараховану зарплату, сплачені внески та тривалість зарахованого стажу на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #легалізація #заробітної #плати #рейд
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...