• Главная
  • Керівництво мирноградської поліції звітувало перед громадою про результати роботи за півроку
11:27, 26 июля 2019 г.

Керівництво мирноградської поліції звітувало перед громадою про результати роботи за півроку

Про результати роботи відділення поліції за 6 місяців поточного року відзвітував перед депутатським корпусом та громадою заступник начальника Мирноградського відділення поліції Сергій Кушнір.

Керівництво мирноградської поліції звітувало перед громадою про результати роботи за півроку, фото-1

У вчорашньому засіданні взяли участь представники ПРООН, ОСББ, виконкому, комітету сомоорганізації населення, громадських організацій та шкіл. Про результати роботи місцевої поліції присутнім доповів заступник начальника Мирноградського відділення поліції Сергій Кушнір.

Так, протягом шести місяців 2019 року до Мирноградського відділення поліції надійшло 4 тисячі 743 повідомлення, які були внесені до Журналу Єдиного обліку, зареєстровано 749 злочинів з ознаками кримінального правопорушення та 2 тисячі 659 адмінправопорушень.

Сергій Кушнір зауважив, що головними напрямками роботи поліцейських залишаються: забезпечення правопорядку в місті; протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин; розкриття кримінальних правопорушень; контроль за ситуацією на автошляхах. Окремо заступник начальника відділення поліції зупинився на такому виді злочину, як шахрайство. Правоохоронець зауважив, що найчастіше жертвами шахраїв стають покупці інтернет-магазинів, а також довірливі громадяни, яким незнайомці повідомляють про біду із родичами й пропонують допомогу за грошове винагородження. Розповсюдженим видом шахрайства залишаються хибні смс-повідомлення про заблокування банківської карти. Аферисти називають себе співробітниками банків, просять надати особисту інформацію, а потім спустошують рахунки людей.

Сергій Кушнір зауважив, що взаємозв’язок та співпраця із громадою має позитивний вплив на оперативний стан у місті та допомагає правоохоронцям швидше реагувати на звернення громадян.

Керівництво мирноградської поліції звітувало перед громадою про результати роботи за півроку, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #поліція #звіт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...