• Главная
  • Електромонтери та контролери: як відрізнити справжнього фахівця від шахрая?
На замітку
16:51, 26 июля 2019 г.

Електромонтери та контролери: як відрізнити справжнього фахівця від шахрая?

На замітку

Як не стати жертвою шахрайства, убезпечити себе від неприємностей і розпізнати справжніх співробітників оператора системи розподілу - рекомендації від ДТЕК Донецькі електромережі.

На жаль, іноді виникають ситуації, коли під виглядом співробітників сервісних служб до будинків і квартир жителів регіону намагаються проникнути шахраї. Щоб убезпечити себе і своє майно, попередити виникнення подібних випадків, потрібно розуміти, як упізнати співробітника ДТЕК Донецькі електромережі.

Існує тільки дві категорії співробітників компанії ДТЕК Донецькі електромережі, які можуть приходити до будинків і квартир клієнтів. Це контролери та електромонтери.

1. Контролери – це співробітники, які з певною періодичністю фіксують показання лічильників клієнтів. Ці фахівці не зобов'язаніносити спецодяг компанії ДТЕК Донецькі електромережі. Але повинні обов'язково при собі мати посвідчення співробітника ДТЕК Донецькі електромережі. Воно містить: логотип компанії, номер, ПІБ, фотографію співробітника, його посаду, печатку і термін дії посвідчення.

Якщо такого посвідчення немає, то клієнт має всі підстави не допускати цю людину у власне житло. Коли з документами все в порядку, то клієнт відповідно до законодавства зобов'язаний надати контролеру доступ до лічильника.

1. Електромонтери займаються підключеннями (відключеннями), заміною лічильників і наданням інших послуг, пов'язаних з розподілом електроенергії. Такі фахівці повинні бути в спецодязі (куртці) з логотипом ДТЕК Донецькі електромережі. Також вони повинніпри собі мати посвідчення співробітника ДТЕК Донецькі електромережі, яке містить: логотип компанії, номер, ПІБ, фотографію співробітника, його посаду, печатку і термін дії посвідчення.

Якщо такого посвідчення немає, то клієнт має всі підстави не допускати цю людину у свій будинок.

Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно перед вами представник сервісної служби, то необхідно звернутися до поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#відрізнити #фахівця #шахрая
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...