• Главная
  • Петиція стрімко набирає підписи: у Мирнограді вимагають скасувати рішення щодо присвоєння звання «Почесного громадянина» Руслану Требушкіну
10:05, 29 июля 2019 г.

Петиція стрімко набирає підписи: у Мирнограді вимагають скасувати рішення щодо присвоєння звання «Почесного громадянина» Руслану Требушкіну

До міської влади Мирнограда звернувся Олександр Соколов із проханням негайно скасувати рішення щодо присвоєння звання «Почесного громадянина Мирнограда» екс-міському голові Мирнограда Руслану Требушкіну, яке було запропоноване Олександром Бабичем та прийнято  депутатами на 62-й сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання. Про це свідчить сайт електронних петицій.

Документ опубліковано сьогодні, 27 липня. Стартував початок збору підписів під даною петицією.

"Мені та іншим мешканцям нашого міста не зрозуміло чим ви керувалися, коли приймали це рішення.

Адже ця людина жодної власної копійки не вклала у розвиток нашого міста, а виконувала лише свої службові обов’язки, як це роблять щодня мешканці нашого міста, які працюють:

- лікарями і рятують комусь життя;- шахтарями, які щодня, спускаючись під землю, ризикують своїм власним життям; - пожежниками, що героїчно рятують з палаючих квартир/будинків чиєсь життя;- військовими, які щодня боронять спокій та мирне небо у нашому місті, що за 50 км від бойових дій і т.д.

Кожен з нас працює і за це отримує заробітну плату, як отримував і екс-міський голова Руслан Требушкін, але чомусь кожен з нас не може стати «Почесним громадянином Мирнограда». Я вважаю, що присвоєння таких звань мусять спочатку обговорюватися громадою, а потім виноситися на розгляд депутатам міста.

Також вважаю, що Руслан Требушкін - зрадник нашої країни відколи у 2014 році закликав Президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Україну. Він винен у тому, що на держустановах нашого міста того ж року майоріли сепаратистські прапори.

Також нагадую, що в 2011 році в центрі міста був запущений фонтан. Не нагадаєте скільки на нього пішло бюджетних коштів? І не минуло навіть 10 років, як вже в 2016-му цей ж фонтан було закрито на капітальний ремонт, через те, що він був зроблений з неякісного матеріалу. Тут ще багато чого можна згадувати …

Я розумію, що це рішення приймалося перед виборами до Верховної Ради аби додати бонусів пану Требушкіну, який балотувався в народні депутати від нашого округу. Вибори скінчилися, шановні обранці … Тож час виправляти помилки та зайнятись врешті-решт ділом, а не чиїмсь піаром, наприклад:

- станьте ініціаторами звернення до Міністра вугільної промисловості, Кабінету Міністрів, Президента та інших високопасадовців, щоб ті вирішили питання заробітних плат наших шахтарів, яких вони не бачать місяцями;

- станьте ініціаторами, щоб в судовому порядку повернути у власність міста занедбані будівлі нашого міста, наприклад, - «Обчислювальний центр»;

- станьте ініціаторами виділення коштів з бюджету для покриття безкоштовного проїзду у громадському транспорті нашого міста для людей, які дійсно мають заслуги перед нашою громадою. Чи коштів немає? Нагадаю, що кошти, 700 000 грн, у вас були, аби фінансувати громадську організацію «Контроль та Безпека».

- станьте ініціаторами того, щоб нарешті людей, що працюють у державній сфері, не змушували підписуватися на міську газету «Родной город»;

- станьте ініціаторами того, щоб скасувати розпорядження мерії, які видаються під час святкових заходів, щоб стільки-то було присутніх бюджетників на якомусь заході, бо такі речі мають бути добровільними, а не примусовими.

Це мала частка того, чим ви мали би займатися, а не роздавати різноманітні звання, які не обговорювалися попередньо з громадою міста", - пише автор петиції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#петиція #Мирноград #скасувати #присвоєння #звання #Требушкіну #Соколов
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...