Гірники шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» наступного тижня знову змушені будуть вдаватися до акцій протесту

Гірники шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» наступного тижня знову змушені будуть вдаватися до акцій протесту, бо ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Мирноградська», за вказівкою «смотрящого» за вугільною галуззю Віталія Кропачова, обмежує прийом гірничої маси на збагачення 600-700 тоннами на добу, замість 1,5-2 тис. тонн, які зазвичай добуває «Капітальна». Про це пише у Фейсбук голова НПГУ Михайло Волинець. 

Робота шахти повністю залежить від фабрики, бо вона розташована із копальнею на одному промисловому майданчику і нерозривно поєднана з нею виробничим процесом: без жодних проміжних операцій видобута гірнича маса прямо із надр конвеєром надходить на фабрику.

"Блокування повноцінної роботи шахти наносить значні збитки не лише шахті, а й ДП «Мирноградвугілля». Бо «Капітальна» - опорна шахта державного підприємства. Саме вона забезпечує левову частку грошових надходжень на підприємство, тому обмеження видобутку вугілля робить нерентабельною і шахту, й ДП «Мирноградвугілля», а також відчутно, на майже на 70%, за підрахунками самих гірників, знижує їхній заробіток", - пише Волинець.

Капітальна Мирноградвугілля акція протесту
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25