Активних жителів Покровська та Мирнограду запрошують вступити до громадської ради при ДонОДА

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації планується провести 21 вересня 2019 року у Краматорську, повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

До складу громадської ради при облдержадміністрації можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (тобто інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку.

Зазначається, що до складу громадської ради при облдержадміністрації можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які не менше шести місяців проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проекти тощо на території Донецької області.

Також, до складу громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є фахівцями у відповідних сферах, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проектів не менш як за 12 місяців.

Для участі в установчих зборах інститутом громадянського суспільства подається до ініціативної групи заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви в обов’язковому порядку додаються ряд документів. Дізнатися, які, можна за посиланням ТУТ.

Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

Прийняття заяв для участі в установчих зборів та доданих до них документів завершується 22 серпня 2019 року.

Прийом заяв буде здійснюватися в приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Пн-Чт з 9.00 до 18.00, Пт з 9.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.48), e-mail: [email protected]

Довідки та консультації за телефонами:

Степанова Ірина Юріївна (тел. 0952526624)Сергієнко Володимир Олександрович (тел. 0995081631);Якушев Дмитро Володимирович (тел. 0994707835).

Покровськ Мирноград збори активісти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии