Требушкин ответил на петицию о создании в Покровске центра для детей с аутизмом

В ответ на петицию к городскому голове о создании в Покровске центра для детей с аутизмом Руслан Требушкин ответил, что городским советом инициировано создание центра для реабилитации лиц с инвалидностью с комплексом медицинских услуг.

Об этом говорится на сайте горсовета, где опубликована петиция, передает 06239.

В ответе говорится, что мэр рассмотрел петицию, которую поддержали 178 покровчан и предоставил следующее разъяснение.

"Покровська міська рада повідомляє, що в. Покровську з 2002 року здійснює роботу Покровський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя», центр надає послуги з комплексної реабілітації дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю віком від 18 до 30 років, які мешкають в місті Покровськ, Родинське та селищі Шевченко. Діти з діагнозом Аутизм також відвідують центр, де отримують послуги з комплексної реабілітації, соціальної адаптації та логопедичної корекції.

В місті працює інклюзивно-ресурсний центр, де діти займаються з психологами, дефектологами, педагогами. З 2017 року в місті розпочав свою роботу центр психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянської академії». В усіх цих центрах діти з аутизмом отримують безкоштовну підтримку.

Також Покровською міською радою ініційовано створення центру для реабілітації осіб з інвалідністю з комплексом медичних послуг. При відкритті центру будуть враховані всі потреби Вашої громадської організації", - говорится в документе.

Покровск петиция ответ центр детей аутизм
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии