У Покровсько – Добропільському управлінні підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг протягом семи місяців

У Покровсько – Добропільському управлінні підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг протягом семи місяців , Анастасия Сенникова

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області. Про це повіомляє Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області

Підбиваючи підсумки роботи за сім місяців поточного року, начальник Покровсько- Добропільського управління Алла Єльникова відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП). Протягом січня – липня п.р. платникам податків, яких обслуговує управління, надано 24289 різних адміністративних послуг. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористались 12273 громадянина, що складає майже 51 відс. від всіх наданих послуг. Найбільш запитуваними послугами є також: видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5274, реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1382, реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1039 послуг.

Платникам податків видано 672 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 1514 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 850 суб’єктів господарської діяльності. Нагадуємо, що Центри обслуговування створено для зручності платників податків.

В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб порталі ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua), так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в ЦОП, які функціонують у м.м. Покровськ, Мирноград, Селидове, Добропілля та смт. Олександрівка з понеділка по четвер з 9 до 18.00, у п’ятницю – до 16-45 за адресами: ЦОП Покровської ДПІ: м. Покровськ, вул. Європейська (Горького), буд.1; ЦОП Селидівської ДПІ: м. Селидове, вул. Гоголя, буд.1; ЦОП Мирноградської ДПІ, Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ: м. Мирноград, вул. Центральна (Артема), буд. 19; ЦОП Добропільської ДПІ: м. Добропілля, пров. Європейський (Радянський), буд 4; ЦОП Олександрівської ДПІ: смт. Олександрівка, площа Олександра Невського, буд. 3 Крім цього, адміністративні послуги можна отримати у м. Авдіївка, за адресою: вул. Молодіжна, буд. 7, каб. 308, (пункт надання адміністративних послуг ЦОП Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ). 

Покровськ податкова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии