Співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції та центру пробації обговорили шляхи подальшої співпраці

Співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції разом з представниками відділу філії Державної установи «Центр пробації» Покровська провели робочу нараду.

Співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції та центру пробації обговорили шляхи подальшої співпраці, фото-1

Метою зустрічі стало розгляд питання про стан профілактичної роботи з дітьми, направленої на попередження дитячої злочинності та правопорушень.

Під час зустрічі працівниками зацікавлених служб було домовлено про своєчасне взаємне інформування стосовно дітей, які скоїли злочини та які перебувають у складних життєвих обставинах.

Співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції та центру пробації обговорили шляхи подальшої співпраці, фото-2

Також всі разом запланували проводити заходи для учнів навчальних закладів з правових вікторин та круглих столів, бесід за правовою тематикою.

Покровський відділ поліції
Покровськ поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25