Школа майбутнього пенсіонера навчає мешканців Мирнограду новим можливостям веб-порталу ПФУ

15 серпня 2019 року головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Ліщук провела заняття «Школи майбутнього пенсіонера» для громадян м. Мирнограду щодо ознайомлення присутніх з новим сервісом Веб - порталу електронних послуг – призначенням пенсії «в один дотик».

Представник Фонду надала майбутнім пенсіонерам роз’яснення питань набуття та зарахування страхового стажу, ознайомила з новою послугою пенсія «в один дотик», - заяву на оформлення пенсії можна подати через веб-портал електронних послуг Фонду та підвантажити до неї усі необхідні документи. Але для того, щоб оформити пенсію онлайн, потрібно мати електронний цифровий підпис.

Також Ольга Ліщук розповіла про систему персоніфікованого обліку, яка містить відомості про трудову діяльність фізичної особи, можливість відстеження персональної інформації з облікової картки в «Особистому кабінеті» веб-порталу Пенсійного фонду України. Особливу увагу акцентувала на питанні легалізації трудових відносин, що надають гарантії соціальної захищеності в майбутньому.

Мирноград. школа майбутнього пенсіонера
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии