У Покровську обговорили нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України

19 серпня 2019 року заступник начальника Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, начальник відділу супровдження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 та заступник начальника відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Кирилова і Юлія Баутіна провели прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації з питань впровадження нової системи призначення пенсії в «один дотик».

В рамках заходу відбулася онлайн презентація роботи та можливостей проекту «Пенсія в один дотик», де призначають пенсії за заявами, поданими дистанційно через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, Оксана Кирилова наглядно продемонструвала алгоритм, як працює нова система.

Заступник начальника управління проінформувала журналістів, що формат е-пенсії передбачає спрощення процедури взаємодії громадян з органами Пенсійного фонду, можливість дистанційного отримання консультації щодо переліку документів, які необхідно надати для призначення пенсії.

«Послуга з призначення пенсії за зверненням «в один дотик» надається особам, які авторизувалися на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису», -повідомила Оксана Холодова.

Оскана Кирилова зауважила, що найбільш популярним джерелом корисної інформації з пенсійного забезпечення сьогодні є вебпортал Пенсійного фонду України, причому оволодінням цифровими технологіями активно зацікавлені не тільки представники молодого покоління і люди середнього віку, а й літні громадяни, які побачили, наскільки електронний сервіс спрощує процес отримання потрібних послуг.

Юлія Баутіна розповіла про діє спеціалістів після прийняття заяви на призначення пенсії та додатково відповіла на питання журналістів.

У Покровську обговорили нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України, фото-1 У Покровську обговорили нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України, фото-2 У Покровську обговорили нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України, фото-3
ПФУ обговорили сервіси Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Достоверность
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25