Відтепер кожен житель Покровська може брати участь у вирішенні найважливіших питань міста лише в один клік

Представники громадської ради та активні жителі міста вже побачили новий інструмент електронної демократії в дії.

Сьогодні у рамках реалізації концепції "Покровськ Smart-City" в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко та начальник відділу з питань інформаційної та внутрішньої політики Покровської міської ради Олександр Прозоров презентували перед представниками громадської ради та активними жителями міста черговий веб-сервіс “Консультації з громадськістю”.

Тепер міська влада має зручний інструмент для того, щоб радитися з городянами по гострим питанням, які стосуються розвитку Покровська. Таким чином, приймаючи важливі рішення для міста влада буде чути думку громади і врахувати кожну пропозицію.

Функціонал нового інструменту демократичного врядування дуже зручний та простий: щоб зареєструватися та проголосувати, Вам треба перейти до Смарт-порталу міської ради, до розділу “Електронні послуги”, клікнути на іконку “Консультації з громадськістю” та перейти до веб-сервісу або перейти за посиланням: https://request.pokrovsk-rada.gov.ua/uk

Долучайтеся до прийняття важливих для міста рішень!

Відтепер кожен житель Покровська може брати участь у вирішенні найважливіших питань міста лише в один клік, фото-1 Відтепер кожен житель Покровська може брати участь у вирішенні найважливіших питань міста лише в один клік, фото-2 Відтепер кожен житель Покровська може брати участь у вирішенні найважливіших питань міста лише в один клік, фото-3 Відтепер кожен житель Покровська може брати участь у вирішенні найважливіших питань міста лише в один клік, фото-4
Smart-City Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25