• Главная
  • Як мирноградський правоохоронець допоміг порозумітися вітчиму та пасинку
13:13, 4 сентября 2019 г.

Як мирноградський правоохоронець допоміг порозумітися вітчиму та пасинку

Тривалий час вони конфліктували і ніяк не могли знайти спільної мови. Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук запропонував кілька варіантів виходу з цієї ситуації. Повідомляє Покровський відділ поліції

Як мирноградський правоохоронець допоміг порозумітися вітчиму та пасинку, фото-1

Вже не вперше мирноградський правоохоронець Антон Сябрук виступає посередником і допомагає мирним шляхом вийти з конфліктної ситуації. На цей раз до інспектора ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції звернулися «винуватці» конфлікту й самі попросили допомогти налагодити процес комунікації між ними.

Як мирноградський правоохоронець допоміг порозумітися вітчиму та пасинку, фото-2

«Поспілкувавшись з чоловіком та його пасинком, я зрозумів причини їх розбіжностей, які заважають їм у спілкуванні один з одним. Моя функція як медіатора – не нав’язувати свою думку конфліктуючим сторонам, а підказати їм варіант вирішення проблемного питання. Так, під час бесіди, ми разом спокійно проаналізувати конфліктну ситуацію, яка склалася між ними і сторони самі обрали рішення, яке задовольняло інтереси і потреби кожного з них»,- розповів інспектор ювенальної превенції Антон Сябрук.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #поліція #пасинок #батько #конфлікт
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...