![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:49, 4 вересня 2019 р.
Рятувальники Покровська нагадали вимоги правил пожежної безпеки у закладах громадського харчування
![Рятувальники Покровська нагадали вимоги правил пожежної безпеки у з... Рятувальники Покровська нагадали вимоги правил пожежної безпеки у закладах громадського харчування](/dist-assets/images/cap.jpg)
З метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у закладах громадського харчування фахівці ДСНС проводять профілактичні бесіди з обслуговуючим персоналом. Подібні заходи допомагають підвищити рівень обізнаності громадян у питаннях пожежної безпеки.
Так, 4 вересня співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду серед робочого персоналу закладів громадського харчування у місті Покровськ, щодо дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці. Під час спілкування фахівці Служби порятунку нагадали громадянам основні вимоги законодавства України у сфері пожежної безпеки та наголосили, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій необхідно негайно інформувати Державну службу України з надзвичайних ситуацій за телефоном «101»!
![1.jpg 1.jpg](/dist-assets/images/cap.jpg)
1.jpg
![4.jpg 4.jpg](/dist-assets/images/cap.jpg)
4.jpg
На завершення бесіди рятувальники надали співрозмовникам тематичні листівки превентивного характеру.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...