• Главная
  • Мирноградські поліцейські вчили дітей радіти життю
14:52, 12 сентября 2019 г.

Мирноградські поліцейські вчили дітей радіти життю

До Всесвітнього дня запобігання самогубствам, правоохоронці провели профілактичну акцію «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!» в навчальних закладах міста. Дана акція спрямована на запобігання вчинення дітьми навмисних самоушкоджень, які призводять до дитячих суїцидів, а також протидію іншим негативним явищам у дитячому середовищі.

Мирноградські поліцейські вчили дітей радіти життю, фото-1
Мирноградські поліцейські вчили дітей радіти життю, фото-2

Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» зустрілись із місцевим школярами та пояснили їм, що вони повинні поважати не тільки право на життя один одного, а й цінувати своє особисте.

«Немає безвихідних ситуацій. Поруч завжди є батьки, близькі люди, педагоги, психологи та поліцейські, які їх завжди вислухають і допоможуть», - зазначив правоохоронець.

Мирноградські поліцейські вчили дітей радіти життю, фото-3

Під час зустрічі учні та лігівці разом з інспектором ювенальної превенції Антоном Сябруком малювали яскраві малюнки, а по закінченню розповідали, що вони вкладали в сенс кожного. Дружня атмосфера, щирі посмішки та малюнки школярів стали головною нагородою для правоохоронця.

Мирноградські поліцейські вчили дітей радіти життю, фото-4

А в Адіївці старший інспектор ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Генадій Юдін разом із учнями 5 класу загальноосвітньої школи № 7 розмірковували про сенс життя, про його цінності. Правоохоронець закликав учнів бути уважними один до одного та приходити на допомогу тим, хто цього потребує. А у разі виникнення загрозливих ситуацій з боку однолітків чи інших осіб, відразу повідомляти про це дорослим та поліцейським.

Мирноградські поліцейські вчили дітей радіти життю, фото-5

«Ми є вашими друзями. Наше основне завдання – допомогти вам вирости успішними, самодостатніми, і, найголовніше, законослухняними громадянами. Ми завжди готові підставити вам своє плече у будь-яких проблемах», – звернулася до учнів Геннадій Юдін.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #діти #Мирноград
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...