• Головна
  • Мирноградців запрошують долучитись до розробки проекту Програми економічного і соціального розвитку міста на 2020 рік
11:00, 13 вересня 2019 р.

Мирноградців запрошують долучитись до розробки проекту Програми економічного і соціального розвитку міста на 2020 рік

Запрошуємо громадськість взяти участь у розробці проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград на 2020 рік! - Мирноградська міська рада.

"З метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста Мирноград, на виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» Мирноградською міською радою та її виконавчими органами розпочато розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград Донецької області на 2020 рік (далі – Програма).

Програма визначає цілі та пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку міста на наступний рік, містить комплексну систему заходів, спрямованих на досягнення поставлених цілей і вирішення проблем міста за рахунок спільної і скоординованої роботи органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ і громадськості.

Заплановані Програмою заходи фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, інвесторів, місцевого бюджету, інших джерел.

Ваша думка і Ваші пропозиції дуже цінні для нас!

Просимо надавати пропозиції щодо заходів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку міста Мирноград, як до розробників заходів у відповідній сфері діяльності, так і до відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради за адресою: Донецька обл., м. Мирноград, вул. Центральна, 9, каб. 27, або електронною поштою: viddil.ekonomiki@gmail.com", - повідомляють на офіційному сайті Мирноградської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #развитие #проекты
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...