Навіщо Брикалов поїхав до Варшави

Сьогодні, 13 вересня, у Варшаві Мирноградський міський голова Олександр Брикалов взяв участь у конференції «Трансформація вугільних регіонів та Енергетичне співтовариство», яка організована спільно Європейською Комісією, Світовим банком, Секретаріатом Енергетичного співтовариства (за підтримки проєкту EU4Energy Governance) і Коледжем Європи в Натоліні під егідою польського головування протягом минулорічного COP24.

У рамках цього заходу оголошено про створення Платформи трансформації вугільних регіонів для Західних Балкан та України.

"Мирноград - шахтарське місто і тема конференції вкрай важлива для нас. Сподіваюсь, що досвід та підтримка міжнародних партнерів дасть змогу знайти шляхи вирішення проблем зайнятості населення та диверсифікації економіки.Перший крок зроблено! Презентували спільний проєкт 6 вугільних міст (Вугледару, Мирнограду, Добропілля, Новогродівки, Покровська та Селидового) "Шахтарські міста співпрацюють заради чистої енергії та розвитку місцевого бізнесу". В рамках якого планується створити спільне комунальне підприємство з виробництва електричної та теплової енергії шляхом встановлення сонячних електростанцій та колекторів на дахах муніципальних будівель.

Цей дуже амбітний проект дозволить покращити екологічний стан наших міст, зменшити витрати на комунальні послуги в бюджетних організаціях та надасть поштовх щодо розвитку місцевих підприємств в сфері відновлювальних джерел енергії.Нашої ідеєю вже зацікавилися донори та банки розвитку", - повідомив у Фейсбук мер Мирнограда.

Навіщо Брикалов поїхав до Варшави, фото-1 Навіщо Брикалов поїхав до Варшави, фото-2
Брикалов Мирноград мер Варшава
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25