• Главная
  • У Мирнограді проводиться профілактичне відпрацювання
10:33, 17 сентября 2019 г.

У Мирнограді проводиться профілактичне відпрацювання

Мирноградським ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області на території обслуговування міста Мирноград, проводиться профілактичне відпрацювання щодо документування фактів виготовлення, придбання, зберігання або реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв та самогону.

У період з 09.09.2019 до 09.10.2019 року дільничні офіцери поліції Мирноградського ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області на території міста Мирноград проводять профілактичне відпрацювання щодо документування фактів виготовлення, придбання, зберігання або реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв та самогону.

Мета заходу – профілактика, виявлення та вилучення з незаконного обігу фальсифікованої та немаркованої алкогольної продукції, а також боротьба з вільною реалізацією спиртних напоїв неповнолітнім особам.В ході операції поліцейські проводять систематичні рейди в точках роздрібної торгівлі та в місцях де відбувається незаконна реалізація громадянам алкогольних напоїв.

З метою збереження життя і здоров’я громадян, вся продукція, що має ознаки контрафактності, а також збувається населенню з порушенням діючого законодавства, поліцейськими вилучається. Правопорушники притягуються до адміністративної відповідальності.Окремий напрямок в роботі співробітників сектору превенції Мирноградського відділення поліції – це боротьба з самогоноварінням.

Поки одні мешканці намагаються заробити на домашньому виготовленні «вогняної води», інші – економлять, купуючи алкоголь сумнівної якості, виготовлений власноруч.Особливу увагу правоохоронці приділяють дітям та проводять роботу з припинення фактів продажу алкоголю неповнолітнім.

Шановні мешканці міста Мирноград, бережіть своє життя та здоров’я своїх близьких й не порушуйте закон щодо вживання в публічних місцях, вироблення та реалізації алкоголю. За це передбачена адміністративна відповідальність саме за такими статтями:

  • Стаття 156 ч.1 «Роздрібна або оптова, включаючи імпорт або експорт, торгівля спиртом етиловим, коньячним або плодовим або роздрібна торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору» Кодексу України про адміністративні правопорушення за що передбачено накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.
  • Стаття 156 ч.2 «Порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, особі, яка не досягла 18 років» Кодексу України про адміністративні правопорушення за що передбачено накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Стаття 164-16 «Зайняття забороненими видами господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Стаття 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення без мети збуту» Кодексу України про адміністративні правопорушення за що передбачено накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Стаття 177 «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Стаття 177-2 «Виготовлення, придбання, зберігання або реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від десяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією фальсифікованих алкогольних напоїв, тютюнових виробів та обладнання для їх вироблення.

Звертаємо увагу громадян міста, якщо ви помітили що хтось вчиняє вищевказані правопорушення, то не будьте байдужими, повідомте про це.

Зателефонуйте за номером телефону 050-261-82-22 чергова частина Мирноградського відділення поліції або за номером «102». Заздалегідь вдячні за співпрацю.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#відпрацювання #Мирноград #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...