У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому

Сьогодні, 19 вересня, відбулось планове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради під головуванням в.о. міського голови Ірини Сущенко. Членами виконкому були розглянуті та затверджені всі питання порядку денного.

Зокрема, про організацію оздоровлення відпочинку дітей та підлітків в 2019 році, питання тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, фінансові, житлові, питання комунальної власності, житлово-комунального господарства та інші.

В роботі виконкому взяли участь керівники комунальних підприємств міста та начальники відділів виконавчого комітету міської ради.

У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-1 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-2 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-3 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-4 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-5 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-6 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-7 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-8 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-9 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-10 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-11 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-12 У Покровську сьогодні відбулось засідання виконкому, фото-13
Покровськ виконком засідання рада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25