Ветеранам Покровська - про сервіс призначення пенсії в «один дотик»

20 вересня заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 Пенсійного фонду України Олександра Васильєва провела зустріч з активом Покровської міської організації ветеранів.

Олександра Васильєва розповіла та продемонструвала відеоролик про сервіс призначення пенсії в «один дотик», що є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ»).

Фахівець Фонду підкреслила, що нова модель звернення за призначенням пенсії передбачає одне особисте звернення громадянина до управління Пенсійного фонду для ідентифікації та отримання пенсійного посвідчення, а також дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Для розширення знань із пенсійної тематики присутні отримали інформаційні буклети.

Ветеранам Покровська - про сервіс призначення пенсії в «один дотик», фото-1 Ветеранам Покровська - про сервіс призначення пенсії в «один дотик», фото-2 Ветеранам Покровська - про сервіс призначення пенсії в «один дотик», фото-3 Ветеранам Покровська - про сервіс призначення пенсії в «один дотик», фото-4
ветерани Покровськ призначення пенсії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25