• Главная
  • Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам
13:11, 20 сентября 2019 г.

Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам

Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу правоохоронці Покровської оперативної зони зустрілись з учнями та розповіли їм що таке цькування, дали поради як уникати булінгу та яка відповідальність передбачена за нього.

Так, інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов спільно із представниками Селидівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді й Селидівського відділу пробації зібрали у актових залах ЗОШ № 2 й 6 учнів з 5 по 11 клас та обговорили з ними проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки. Юнакам та дівчатам розповіли як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. Також підліткам повідомили, яка відповідальність чекає на булерів.

Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам, фото-1
Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам, фото-2
Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам, фото-3

Лекцію з учнями ЗОШ № 36 м.Родинське провела співробітник ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай. Захід було проведено спільно з старшим спеціалістом служби у справах дітей Родинської місцевої ради Оксаною Діма.

Правоохоронець роз’яснила учням, що таке булінг, його основні прояви, форми, хто найчастіше стає жертвами таких дій та попередила, до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля. Ірина Грицай особливу увагу звернула на кібербулінг, так як молоде покоління більше свого вільного часу проводить в соціальних мережах.

Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам, фото-4
Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам, фото-5
Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам, фото-6

Інспектор ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко на дану тему спілкувалась з школярами села Добропілля Добропільського району спільно с представниками служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психологом Добропільського МРВ філії ДУ «Центр пробації». Правоохоронець зауважила, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями, якщо вчасно звернути на неї увагу.

Булінг у школі: поліцейські Родинського розповіли як протистояти кривдникам, фото-7

Під час кожної зустрічі, поліцейські закликали підлітків ніколи не замовчувати про випадки цькування у школі, негайно інформувати шкільного психолога, вчителя, батьків або телефонувати в поліцію за номером «102».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Родинське #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...