У Покровську музей запрошує всіх бажаючих відвідати виставку до 99-річчя почесного громадянина міста

У Покровську дуже добре знають генерал-майора у відставці, кавалера високих бойових нагород Михайла Андрійовича Глобенка – почесного громадянина міста. За плечима цієї шанованої людини-довге життя, наповнене мужньою участю в бойових діях, бездоганною післявоєнною військовою службою, принципами активної життєвої позиції.

21 вересня Михайлу Андрійовичу виповнилося 99 років. До цієї дати співробітниками Покровського історичного музею була створена виставка-портрет. Представлені експонати розповідають про Михайла Андрійовича, як про кадрового військового, який брав участь у важких оборонних боях, брав участь у боях під Сталінградом, а також у боях за звільнення України і Донбасу.

За бойові заслуги, за мужність і хоробрість він нагороджений багатьма медалями та орденами. Також представлені фотографії на виставці розповідають про Михайла Андрійовича, як про людину, який завжди жив інтересами і проблемами міста, займався громадською діяльністю і вважав, що військово-патріотичне виховання має велике значення для підростаючого покоління. Михайло Андрійович – незвичайна людина, людина – легенда. Його життя-справжній приклад для наслідування. Покровський історичний музей запрошує всіх бажаючих відвідати виставку і дізнатися дуже багато цікавого про почесного ветерана України.

У Покровську музей запрошує всіх бажаючих відвідати виставку до 99-річчя почесного громадянина міста, фото-1 У Покровську музей запрошує всіх бажаючих відвідати виставку до 99-річчя почесного громадянина міста, фото-2
Покровський історичний музей
Глобенко Покровськ музей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25