Стартував дводенний щорічний літературний фестиваль «Покровський ЛІТfest»

Дводенний щорічний літературний фестиваль урочисто відкрили в Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка. Цей захід проходить за підтримки Покровської міської ради, Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, ГО "Творче об'єднання "Суцвіття".

В срібній залі зібралися представники літературних об’єднань, поетичних клубів та самодіяльні автори. В цьому році участь в фестивалі взяли більше 400 учасників з різних областей України. Від Покровської міської ради, в.п. Покровського міського голови та депутатського корпусу привітала присутніх заступник міського голови Олена Олехнович.

Протягом двох днів триватиме програма всеукраїнського Покровського Літfesty. За цей час пройдуть творчі зустрічі, мовознавчий диспут, спілкування з видатними творчими особистостями Донеччини та України.

Для всіх зацікавлених на вуличній сцені сьогодні до 17.00 буде працювати на вуличній сцені: виставка картин, ярмарок хенд-мейд, книжковий ярмарок, поетичний турнір, тематичні фотолокації, виступи вокальних та хореографічних колективів. аквагрим, фотоательє "Старе місто" та інші цікавинки.

ÐÐµÑ Ð¾Ð¿Ð¸ÑÐ°Ð½Ð¸Ñ ÑоÑо. Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: 3 Ñеловека, в помеÑении Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: 1 Ñеловек, на ÑлиÑе Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: 2 Ñеловека, ÑÑол, деÑево, Ñебенок и на ÑлиÑе Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: 2 Ñеловека, лÑди ÑлÑбаÑÑÑÑ, гоÑÑÐ¸Ð½Ð°Ñ Ð¸ в помеÑении Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: 1 Ñеловек, ÑÑÐ¾Ð¸Ñ Ð¸ в помеÑении Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: один или неÑколÑко Ñеловек и в помеÑении Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: 5 Ñеловек, лÑди ÑидÑÑ Ð¸ в помеÑении Ðа изобÑажении Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð½Ð°ÑодиÑÑÑÑ: 5 Ñеловек, лÑди ÑлÑбаÑÑÑÑ, лÑди ÑидÑÑ Ð¸ в помеÑении ÐÐµÑ Ð¾Ð¿Ð¸ÑÐ°Ð½Ð¸Ñ ÑоÑо.
Покровськ «Покровський ЛІТfest»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25