
14:45, 1 жовтня 2019 р.
Кікбоксери Покровська успішно виступили та привезли нагороди з Кубку України

З 26 по 29 вересня в м. Харків проходив Кубок України з кікбоксингу ВТКА, та Кубок Го " ФВСТ "Україна" з кікбоксингу серед юнаків та дівчат.
Вихованці ДЮСШ під керівництвом тренера - викладача Безсонова Миколи Андрійовича стали переможцями та призерами у своїх розділах.
Мерзла Софія у розділі лайт-контакт і семі -контакт - І місце,
Попирко Станіслав - І місце у розділі лайт-контакт і кік-лайт,
Бурчак Богдан- ІІ місце у розділі фул- контакт,
Клімов Євген,
Корнієнко Микита та Головченко Каміла - ІІ місце у розділі семі-контакт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня