У Покровську відкрився центр протезування та реабілітації "Інватех": послуги надаються безкоштовно

У Покровську відкрився центр протезування та реабілітації "Інватех": послуги надаються безкоштовно, Анастасия Сенникова

У Покровську відкрився центр протезування та реабілітації "Інватех", який пропонує безкоштовне забезпечення протезами, ортезами, ортопедичним взуттям, технічними засобами реабілітації та кріслами колісними.

Забезпечення відбувається за безкоштовними державними програмами.

Порядок безоплатного забезпечення необхідним виробом:

1. Потрібно звернутися на ЛКК або МСЕК, щоб призначили необхідний вибір (протез, ортез, ортопедичне взуття, та інше), який буде прописано в ІПР (індивідуальна програма реабілітації);

2. З ІПР необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення (СОВБЕЗ), для отримання направлення на забезпечення необхідним виробом;

3. З направленням звертайдесь до нас - ПОГ "Інватех"!

ПОГ «Інватех» є спеціалізоване підприємство по виробництву технічних засобів реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями і особам з інвалідністю.

"Наше підприємство працює на ринку України з 2007 року.На сьогоднішній день ми виробляємо та можемо запропонувати широкий асортимент товарів спортивного, лікувально-оздоровчого, лікувально-профілактичного і реабілітаційного обладнання і устаткування, які використовуються в спортивних залах, оздоровчих комплексах, залах лікувальної фізкультури, шкільних і дошкільних закладах, відновлюючих і реабілітаційних центрах лікувальних закладів, стаціонарних центрах по обслуговуванню осіб з інвалідністю", - повідомляють в "Інватех".

Область використання – ортопедія, травматологія, лікувальна і спортивна фізкультура та медицина, соціально-побутова і медична реабілітація після травм та захворювань верхніх і нижніх кінцівок, особам з інвалідністю.

Деталі та консультації за адресою: Покровськ, проспект Шахтобудівників, 12.

ctilec-skladnij-zi-stolom-sss.jpg screenshot_6.jpg nadiya.jpg 117.jpg
Покровськ Інватех протези
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25