
16:39, 15 жовтня 2019 р.
У Покровську завдяки секретарю суду встановлено місце перебування чоловіка, який перебуває у розшуку
В провадженні Красноармійського міськрайонного суду Донецької області перебуває обвинувальний акт стосовно двох чоловіків, обвинувачених за частиною 2 статті 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб).
Ухвалою суду від 04 жовтня 2019 року відносно одного з обвинувачених, у зв’язку з його неодноразовою неявкою в судові засідання, було оголошено розшук, організацію виконання якого доручено Покровському ВП ГУ НП в Донецькій області та прокурору Красноармійської місцевої прокуратури.
Перебувати у розшуку обвинуваченому довелося недовго.
13 жовтня 2019 року секретар судового засідання, перебуваючи на мікрорайоні Лазурний в місті Покровську Донецької області, серед перехожих громадян впізнала чоловіка, який перебував у розшуку, та попередила його про необхідність явки до суду.
15 жовтня 2019 року, у зв’язку з явкою обвинуваченого до суду, судове провадження у справі відновлено та призначено підготовче судове засідання.
"Дякуємо секретарю судового засідання Вікторії Лемзіковій за сміливість! Такий вчинок заслуговує на повагу!", - йдеться у повідомленні на сайті судової влади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
4 липня
Жінки все активніше грають в онлайн-ігри: тренд 2025 року
Новини компаній
17:00
30 червня
Компанія «Casino.ua» уклала партнерство з Push Gaming — відомим розробником сучасних слот-ігор
Новини компаній
17:30
27 червня
Антикварні книги в Україні від РВВ
Новини компаній
17:00
20 червня
live comments feed...