
14:58, 18 жовтня 2019 р.
Дві шахти ДП «Селидіввугілля» відключені від подачі електроенергії
Сьогодні, 18 жовтня, голова НПГУ Михайло Волинець повідомив у Фейсбук про те, що він отримав інформацію від голови Місцевої організації НПГУ м. Селидове-Новогродівка Віктора Трифонова, який повідомив, що дві шахти ДП «Селидіввугілля» - «Котляревська» та «Україна» відключені від подачі електроенергії.
"Це просто свинство й припинення електропостачання відбувається в той час, коли на складах теплових електростанцій недостатньо вугілля. Як тоді ми будемо проходити осінньо-зимовий період? При цьому, знаходяться кошти для імпорту вугілля з-за кордону та постачання електроенергії з Росії", - пише Волинець.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня