• Мирноградські вихованці секції тхеквондо здобули більше 100 медалей в рамках підготовки до головних стартів країни
11:00, 24 жовтня 2019 р.

В рамках підготовки до Чемпіонату України спортсмени відділення тхеквондо ОблКДЮСШ і СК Фенікс взяли участь в серії заходів спрямованих на різнобічну підготовку до головних стартів країни. Першим з них став Всеукраїнський турнір "Патріот" місто Підгородне, в якому взяли участь понад 150 спортсменів в розділах бої і формальні комплекси. Мирноград на цих змаганнях представляли 17 спортсменів. За результатами проведених боїв мирноградські спортсмени завоювали головний кубок змагань і 44 медалі, 23 з яких золоті.

Наступним етапом став Кубок західного Донбасу в м. Першотравенськ. Мирноград представляв 41 спортсмен. Відмінно проявили себе молодший склад команди, які закінчували свої бої достроково або з явною перевагою, як наприклад Варвара Артюшкіна (2012 р до 22 кг), яка виграла в своїй ваговій три бої нокаутом та боролася за особистий кубок у ваговій на три категорії більше, де перемогла з явною перевагою. Всього команда завоювала 66 медалей різного ґатунку і в командному заліку посіла друге місце.

Фінальним етапом серії стали змагання за силою удару Kick Test м. Мирноград, в якому взяли участь навіть найменші вихованці клубу (4 роки). Не дивлячись на юний вік вони вже розуміють, що сила і правильність виконання техніки ударів - один з ключових чинників у перемозі! За підсумками всіх етапів найбільш гармонійну і цілісну підготовку показали Костянтин Землянський, Поліна Штих, Микола Фундука, Олександр Гуртовий, Єлизавета Вишневська та Кирило Ульяницький.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє радник Мирноградського міського голови Тамара Прокопова.