• Головна
  • До уваги покровчанам: посвідчення водія стали вписувати групу крові
16:39, 30 жовтня 2019 р.

До уваги покровчанам: посвідчення водія стали вписувати групу крові

Головний Сервісний центр МВС повідомляє, що з 19.10.2019, після набрання чинності постанови КМУ №320 від 03.04.2019, в посвідчення водія почали вносити його групу крові.

Відтепер це буде робитися при обміні, заміні чи відновленні посвідчення водія, а також при першому отриманні цього документа.

До уваги покровчанам: посвідчення водія стали вписувати групу крові, фото-1

Інформація про групу крові та резус-фактора водія вноситься в адміністратором Сервісного центру в базу даних та на пластикове посвідчення. Інформація про них вноситься на основі даних, вказаних у медичній довідці 083/о.

Ця довідка належить до обов'язкового комплекту документів, які громадянин надає сервісному центру МВС для отримання посвідчення водія.

"AUTO24"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...