• Главная
  • На Донеччині завершується осінній комісійний огляд доріг
17:07, 31 октября 2019 г.

На Донеччині завершується осінній комісійний огляд доріг

Протягом місяця інспекторами відділення безпеки дорожнього руху батальйону проведено осінній комісійний огляд автомобільних доріг загального користування, вулиць та доріг міст, а також залізничних переїздів міст півночі Донецької області.

Поліцейські перевірили загальний стан дорожньо-транспортної мережі: покриття проїзної частини після літнього періоду року, аби дороги були готові до зими, технічні засоби організації дорожнього руху.

Перевірили облаштування 122 залізничних переїздів.

Недоліки виявляли в утриманні дорожніх знаків, дорожньої розмітки та в утриманні проїзної частини. Інспектори видали 30 вимог (приписів) на усунення виявлених недоліків та винесли 15 постанов на посадових осіб, відповідальних за утримання залізничних переїздів, - про притягнення їх до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 140 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць).

Також направлено листи до власників вулично-шляхової мережі та органів місцевого самоврядування щодо результатів проведеного комісійного огляду із зазначенням найбільш проблемних ділянок на вулицях і дорогах, які необхідно усунути.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дороги
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...