
14:50, 5 листопада 2019 р.
Мешканців Покровська запрошують прийняти участь у конференції з енергоефективності
Завтра, 6 листопада, з 10:00 до 16:00 у Покровську у 1 корпусі ДонНТУ ауд. 211 відбудеться важливий та корисний захід для тих, хто планує:
- скористатися державними, регіональними та місцевими програмами з енергозбереження;
- знизити витрати на энергоресурси;
- якісно моніторити споживання ресурсів;
- зробити термомодернизацію;
- встановити лічильники;
- замінити вікна та/чи двері;
- створити житлово-будівельний кооператив.
"Долучайтеся до тижня енергоефективності та розпочніть свою історію енергозбереження", - повідомляє Покровська міска рада.

Нет описания фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня