
14:09, 28 листопада 2019 р.
Фахівці ДСНС навчають медичних працівників Мирнограда правилам пожежної безпеки
27 листопада рятувальники 9 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед персоналу амбулаторії КНП «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги».
Під час бесід фахівці Служби порятунку нагадали медичним працівникам правила, щодо дотримання протипожежного режиму на робочому місці та у побуті. Крім того, медики на власні очі змогли побачити, як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння.
Традиційно, наприкінці бесіди, рятувальники розповсюдили серед працівників закладу інформаційні листівки з правилами пожежної безпеки, наслідками їх недотримання та вказанням номерів екстрених служб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня