![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
15:49, 5 грудня 2019 р.
Правоохоронці Покровська провели для школярів урок
В рамках акції «16 днів проти насильства» інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Дмитро Тимошенко провів виховний урок для школярів 9 класу НВК №2.
Правоохоронець розповів школярам, які види насильства бувають, як не стати жертвою насильства та як діяти, якщо хтось з них став свідком цього негативного явища. Учні дізналися як чинне законодавство захищає права неповнолітніх та де можна отримати психологічну та соціальну підтримку у таких випадках.
Також поліцейський поговорив із дітьми на тему булінгу в шкільному середовищі. Найбільш жваве обговорення викликало питання про замовчування даної проблеми, адже, як свідчить статистика, більшість жертв з різних причин просто не хочуть звертатись за допомогою.
![Правоохоронці Покровська провели для школярів урок, фото-1 Правоохоронці Покровська провели для школярів урок, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Ви повинні знати, що однією з ознак зрілого суспільства є нетерпиме ставлення до будь – яких проявів насильства, особливо відносно дітей. Якщо відносно вас вчиняється насильство в школі або у родині – негайно звертайтесь до нас. Разом ми подолаємо цю проблему», - зауважив інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Дмитро Тимошенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...