
ФОТО
10:43, 6 грудня 2019 р.
З нагоди Дня Збройних сил України у Покровську привітали працівників комісаріату
ФОТО
Сьогодні, з нагоди Дня Збройних сил України, шикування в Покровсько-Ясинуватському ОМВК почалось з урочистого нагородження військовослужбовців грамотами та подяками.
До привітань долучилися органи місцевого самоуправління, які включають до себе 7 адміністративних одиниць.
В.о. міського голови Покровська Ірина Сущенко подякувала колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Батьківщині та вірність військовій присязі. Наголосила на особливо важливій ролі військкомату в період військової агресії, його вагомому внеску у військово-патріотичне виховання молоді, в піднесенні престижу військової професії. Усім бажала міцного здоров’я, витримки, незламного духу, надійного родинного тилу, миру та злагоди в країні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня