
09:48, 24 грудня 2019 р.
Мирноградчан просять бути ввічливими до виконання робіт з утеплення наземних тепломереж
Мешканців Мирнограда просять бути ввічливими до виконання робіт з утеплення наземних тепломереж. Про це йдеться у Фейсбуці на сторінці Муніципального порталу Мирнограда.
"Після утеплення тепломереж стався акт вандалізму, частково було зруйновано теплоізоляція тепломереж. Ви повинні розуміти, що відновлення пошкоджених ділянок відбуватиметься за рахунок споживачів, тобто за Ваш рахунок", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня