
12:23, 4 січня 2020 р.
У Покровську привітали перших новонароджених у цьому році дітей
Вчора, 3 січня, в.о. Покровського міського голови Ірина Сущенко разом з керуючою справами виконкому Алевтина Жук та в.о. головного лікаря Покровської лікарні інтенсивного лікування Валентиною Пилипець привітали перших новонароджених у цьому році дітей: дівчинку з села Оріхове Срібненского сільської ради Покровського району та хлопчика з міста Родинського.

"Від Покровської міської ради батьки новонароджених отримали манежики з комплектом білизни та іграшки для малюків. Бажаю батькам і діткам здоров'я та щасливої долі!", - написала у Фейсбук Ірина Сущенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня