
09:40, 8 січня 2020 р.
Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики: мирноградські спортсмени здобули 2 нагороди
3-го січня у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» міста Бахмут відбувся перший легкоатлетичний старт 2020 року — відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Новорічні старти» серед юнаків та дівчат 2007, 2008, 2009 років народження. В них взяли участь і троє мирноградських вихованців секції легкої атлетики КПНЗ ДЮСШ: Зутікова Анета (НВК), Карташова Анна (ліцей “Гармонія”) та Самопаленко Єлизавета (НВК).
Всього змагання зібрали 150 юних спортсменів з 12 міст Донецької області. За підсумками змагань кращі результати серед мирноградських спортсменів показали: Зутікова Анета 2 місце на дистанції 600 метрів иа Карташова Анна виборола 3 місце на дистанції 600 метрів. Переможці і призери нагороджені грамотами.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня