• Главная
  • Очільник поліції Покровська відзвітував про результати роботи за 2019 рік на сесії міськради
09:43, 23 января 2020 г.

Очільник поліції Покровська відзвітував про результати роботи за 2019 рік на сесії міськради

Очільник поліції Покровська відзвітував про результати роботи за 2019 рік на сесії міськради

Вчора на черговій сесії Покровської міської ради начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць проінформував присутніх про роботу своїх підлеглих за минулий рік та про основні пріоритетні напрямки в роботі на новий рік.

В своєму виступі Олександр Володимирович зазначив, що протягом 2019 року до Покровського відділу поліції надійшло 21597 заяв та повідомлень від громадян, з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1295 кримінальних правопорушень.

Так, в минулому році на території обслуговування Покровського відділу поліції було скоєно 4 умисних вбивства, всі зловмисники встановлені і їм повідомлено про підозру. Крім того було зареєстровано 13 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, по 12 фактах зловмисникам повідомлено про підозру.

Серед скоєних злочинів проти власності домінують крадіжки. За минулий рік зареєстровано 99 фактів крадіжок із квартир та приватних домоволодінь, 59 – з них розкриті, а по іншим – маються оперативні напрацювання. Також, було скоєно 9 розбійних нападів - 7 зловмисникам вже повідомлено про підозру, 18 грабежів - 13 правопорушникам повідомлено про підозру.

За скоєння злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків у минулому році до кримінальної відповідальності притягнуто 78 осіб.

В 2019 році було складно 9104 адміністративних протоколів, серед яких 341 – за керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Всі матеріали направлені до суду для прийняття рішення.

Детально керівник поліції зупинився на темі шахрайства. Так, у 2019 році у Покровському відділі поліції зареєстровано 78 фактів шахрайств, і лише 24 особам повідомлено про підозру. Олександр Володимирович зазначив, що розкривати такі злочині складно, тому, що більшість шахраїв знаходиться на непідконтрольній Україні території. Полковник поліції зауважив, що з метою недопущення скоєння вказаних видів злочинів працівниками поліції постійно здійснюється інформування населення про те, як не стати жертвою аферистів.

Керівник поліції підкреслив, що значну увагу поліцейські приділяють превентивній роботі, особливо із дітьми. Так, правоохоронці постійно проводять профілактичні заходи в начальних закладах, спільно із службою у справах дітей проводять рейди по підобліковим родинам з метою своєчасного виявлення сімей, яким необхідна допомога. В результаті складено 207 протоколів за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. Співробітники поліції перевіряють і торгівельні заклади на дотримання законодавства щодо заборони продажу неповнолітнім алкоголю та тютюну. Так, протягом 2019 року складено 30 протоколів за продаж особам, які не досягли 18 років, алкогольних та тютюнових виробів.

Завершуючи виступ, начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць запевнив, що поліція і надалі забезпечуватиме законність, правопорядок, дотримання прав і свобод громадян та виконуватиме основне завдання – «Служити і захищати».

Очільник поліції Покровська відзвітував про результати роботи за 2019 рік на сесії міськради, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #сесія #очільник #поліції #звіт #депутати,
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...