
16:15, 23 січня 2020 р.
У Мирнограді поліція та медики обговорили питання подальшої співпраці
За ініціативи керівництва Мирноградського відділення поліції відбулася робоча зустріч з представниками медичних установ міста.

Заступник начальника поліції Мирнограду Сергій Кушнир, головний лікар місцевої лікарні, юрист та директор по медичній частині обговорили питання взаємодії, зокрема своєчасного інформування про отримання громадянами кримінальних травм та документування водіїв транспортних засобів у стані алкогольного сп’яніння.

Учасники зустрічі визначили порядок обміну інформацією. Це забезпечить оперативне прибуття на місце події співробітників поліції та більш ефективного розкриття злочинів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня