Очільник Донецької ОДА прокоментував свою зустріч з гірниками шахти "Краснолиманська"

Очільник Донецької ОДА прокоментував свою зустріч з гірниками шахти "Краснолиманська", Анна Онипко

Губернатор області Павло Кириленко сьогодня, 28 січня, зустрівся з гірниками шахти "Краснолиманська", які вийшли на акцію до будівлі Донецької ОДА.

Державне та приватне підприємства, які працюють на шахті, заборгували людям зарплату та мають проблеми із реалізацією вугільної продукції, йдеться у повідомленні очільника області у Фейсбуці.

"Борг державного трейдера ДП«Держвуглепостач» за вже відвантажену вугільну продукцію становить понад 89 млн грн. Але проблема розрахунків за відвантажену вугільну продукцію є на усіх державних підприємствах області, і вона вже тривалий час призводить до дестабілізації роботи шахт, неможливості виплачувати заробітну плату, оплачувати спожиту електроенергію, забезпечувати виробничий процес. Попри те, що обласна влада не має прямих важелів впливу на ситуацію у вугільній галузі, Донецька облдержадміністрація ніколи не усувалася від проблем гірників. Так і цього разу. Домовилися з представниками шахтарського колективу та профспілок, що допомагатимемо вирішити ці проблеми через профільне міністерство, Кабмін, та за потреби - з президентом країни", - написав Кириленко.

Очільник Донецької ОДА прокоментував свою зустріч з гірниками шахти "Краснолиманська", фото-1 Очільник Донецької ОДА прокоментував свою зустріч з гірниками шахти "Краснолиманська", фото-2 Очільник Донецької ОДА прокоментував свою зустріч з гірниками шахти "Краснолиманська", фото-3 Очільник Донецької ОДА прокоментував свою зустріч з гірниками шахти "Краснолиманська", фото-4
Краснолиманська гірники зустріч губернатор борг шахта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии