Изменения в бюджете и новый начальник отдела полиции: в Мирнограде состоялась 73-я сессия горсовета

Сегодня, 12-го февраля в Мирнограде состоялась 73-я очередная сессия Мирноградского городского совета VII-го созыва. Из 34-х депутатов на сессии присутствовало 20 народных избранников, по уважительной причине отсутствовали 14 депутатов. В ходе сессии депутатский корпус рассмотрел более 30 различных вопросов, которые стояли на повестке дня.

Согласно повестки дня, в начале сессии депутаты внесли изменения в местный бюджет, а также заслушали отчеты начальников отделов служб, секторов и управлений за 2019 год. Далее народным избранникам представили и.о. начальника Мирноградского отдела полиции Артема Кузнецова.

После чего депутатский корпус рассмотрел ряд коммунальных вопросов, а также вопросы архитектуры и градостроения.

Изменения в бюджете и новый начальник отдела полиции: в Мирнограде состоялась 73-я сессия горсовета, фото-1 Изменения в бюджете и новый начальник отдела полиции: в Мирнограде состоялась 73-я сессия горсовета, фото-2 Изменения в бюджете и новый начальник отдела полиции: в Мирнограде состоялась 73-я сессия горсовета, фото-3 Изменения в бюджете и новый начальник отдела полиции: в Мирнограде состоялась 73-я сессия горсовета, фото-4 Изменения в бюджете и новый начальник отдела полиции: в Мирнограде состоялась 73-я сессия горсовета, фото-5

Порядок денний:

1. Про стан законності, заходах щодо її зміцнення та результатах діяльності на території м. Мирноград за 2019 рік. Доповідач: Олександр Щепіхін, керівник Красноармійської місцевої прокуратури.

2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста Мирноград за 2019 рік. Доповідач: Артем Кузнєцов, т.в.о. начальника Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, підполковник поліції.

3. Про затвердження Міської цільової програми щодо сприяння реалізації проекту «Безпечний будинок» на 2020 — 2023 роки. Доповідач: Артем Кузнєцов, т.в.о. начальника Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, підполковник поліції.

4. Про хід виконання Програми протипожежної безпеки в місті Мирноград на 2018-2020 роки за 2019 рік. Доповідач: Ярослав Мачульний, начальник ДПРЧ 52 ДПРЗ 9 ГУ ДСНС України у Донецькій області.

5. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 24.12.2019 № VII/71-1 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2020 рік». Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

6. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку
міста Мирноград Донецької області на 2020. Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

7. Про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Мирноградської міської ради у 2019 році. Доповідач: Олександр Брикалов, міський голова. Співдоповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

8. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік. Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

9. Про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Мирноград на 2019 – 2020 роки за 2019 рік.
Доповідач: Марина Плохова, головний спеціаліст відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

10. Про хід виконання Програми відшкодування частини відсоткових ставок за залученими в фінансових установах кредитами отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації об’єктів в житлово-комунальному господарстві у м. Мирноград на 2018 – 2020 роки за 2019 рік. Доповідач: Марина Плохова, головний спеціаліст відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради. Тощо.

Мирноград депутаты сессия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25