Керівництво мирноградської поліції провело робочу нараду з представниками комітету самоорганізації населення

Метою зустрічі стало знайомство нового керівника Мирноградського відділення поліції Артема Сергійовича Кузнецова з місцевими головами, а також обговорення питання подальшої взаємодії поліції та громади.

Так, на початку наради т.в.о. начальника Мирноградського відділення поліції Артем Кузнецов наголосив, що правоохоронці ведуть активну боротьбу із правопорушниками та негайно реагують на будь-які звернення громадян, які щодня надходять до поліції. Найпоширенішими видами злочинів залишаються крадіжки, шахрайства, порушення Правил дорожнього руху. Також поліцейськими постійно ведеться робота з домашніми кривдниками, дільничні офіцери тримають на контролі таких осіб і проводять із ними профілактичні заходи.

Керівництво мирноградської поліції провело робочу нараду з представниками комітету самоорганізації населення, фото-1

Крім того, було наголошено, що поліцейські систематично проводять рейди по торгівельним закладам та місцям продажу тютюнових та алкогольних виробів, а також місцям стихійної торгівлі та здійснюють індивідуально-профілактичну роботу з особами, які перебувають на профілактичному обліку у поліції.

Далі всі присутні обговорили появу в місті ще більшої кількості «Безпечних будинків», а представники ОСББ відмітили, що в будинках, в яких вже запроваджено цей проєкт, кількість порушень порядку значно скоротилась. Голови комітетів самоорганізації населення зверталися до очільника Мирноградської поліції з питаннями, які зустрічаються в їх повсякденній діяльності. Артем Кузнецов дав роз'яснення з усіх питань та завірив, що буде тримати на особистому контролі проблемні питання.

Покровський відділ поліції
поліція Мирноград нарада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии