• Головна
  • Стало відомо, скільки мешканців Мирнограда отримали матеріальну допомогу міської ради у лютому
13:26, 3 березня 2020 р.

Стало відомо, скільки мешканців Мирнограда отримали матеріальну допомогу міської ради у лютому

В Мирнограді у лютому 2020 року на комісію з матеріальної допомоги звернулося 46 громадян, яким була надана матеріальна допомога за рахунок коштів місцевого бюджету на загальну суму в 146000,00 гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє міський голова Олександр Брикалов. 

"Відповідно до рішення Мирноградського міського голови щомісяця у Виконавчому комітеті Мирногрдської міської ради проводиться засідання комісії з надання матеріальної допомоги Виконавчого комітету Мирноградської міської ради. На комісію звертаються громадяни нашого міста, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

У лютому 2020 року на комісію з матеріальної допомоги звернулося 46 громадян, яким надана матеріальна допомога за рахунок коштів місцевого бюджету 146000,00 гривень. З числа цих громадян є онкохворі громадяни, які звернулися за допомогою на операцію. На комісію також звернулися особи з інвалідністю та інваліди з дитинства, які перебували на стаціонарному лікуванні в міській лікарні, та потребують подальшої реабілітації.

Звернулися громадяни похилого віку, які отримують мінімальну пенсію, але за станом здоров’я потребують придбання дорогих ліків (за призначенням лікаря) та пройшли довготривалий курс лікування. Надана допомога громадянину, який звільнився з місць позбавлення волі та втратив соціальні зв’язки, дитині сироті, яка потрапила в скрутне становище, особам, яким встановлюється група інвалідності. Надана матеріальна допомога на подолання наслідків пожежі.

Зазначу, що питання надання матеріальної допомоги розглядається на підставі звернень громадян, громадських організацій. Підставою для призначення матеріальної допомоги є скрутна життєва ситуація, у якій опинився громадянин м. Мирнограда Донецької області Матеріальна допомога надається громадянам м. Мирноград у екстрених випадках: операція, хвороба, пожежа, похорони.

Основними напрямками надання матеріальної допомоги є: подолання наслідків пожежі, в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення громадян, що підтверджується відповідними документами; придбання дорогих ліків, за призначенням лікаря; проведення операцій, за висновком лікаря. Матеріальна допомога надається тяжкохворим та онкохворим громадянам, які постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС.", - зазначив Олександр Брикалов. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #деньги #помощь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...