• Главная
  • У Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи за 2 місяці поточного року
14:42, 6 марта 2020 г.

У Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи за 2 місяці поточного року

Були підведені підсумки роботи кожного підрозділу та служби, проаналізовані недоліки в роботі та намічені подальші перспективні напрямки діяльності роботи відділу.

До структури Покровського відділу поліції входять 4 відділення поліції: Авдіївське ВП, Селидівське ВП, Мирноградське ВП та Добропільське ВП. Керівник кущового органу поліції  Олександр Коломієць заслухав начальників відділень, підрозділів і служб, які розповіли про позитивні результати, а також недоліки у роботі. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

Так, протягом січня-лютого до Покровського відділу поліції надійшло 10304 звернень громадян. При цьому з усіх звернень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 956. Решта повідомлень носили більш інформаційний характер та ознаки правопорушення адміністративного характеру.

За 2 місяці правоохоронцями Покровської оперативної зони розкрито 3 вбивства, 2 факти спричинення тяжких тілесних ушкоджень, 3 пограбування, 4 розбійних нападів, 112 крадіжок майна різних форм власності.

З початку року поліцейськими розпочато 77 кримінальних проваджень за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних речовин, з  яких 5 – за збут наркотиків.

За вказаний період слідчими Покровського відділу та його структурних підрозділів до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію по 20 фактам виявлених правопорушень у сфері незаконного обігу зброї та боєприпасів.

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів та служб відділу по конкретним напрямкам роботи.

Начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць зауважив, що пріоритетними напрямками роботи залишаються - забезпечення правопорядку та безпеки громадян, детінізація економіки, протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

У Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи за 2 місяці поточного року, фото-1
У Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи за 2 місяці поточного року, фото-2
У Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи за 2 місяці поточного року, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...