
21:48, 17 березня 2020 р.
В Україні підтверджено вже 14 випадків зараження коронавірусом, двоє людей померло

В Україні зафіксували вже 14 випадків зараження коронавірусом, двоє людей уже померло. Про це повідомляє МОЗ.
Повідомляється, що станом на 20:00 17 березня отримано 14 позитивних результатів тестів на Covid-19.
У Чернівецькій області підтверджено 10 заражень, у Житомирській - 1, Київській - 1, у Києві - 2 випадки.
Повідомляється, що хворий житель Київської області - 44-річний чоловік, який повернувся з-за кордону.
У Чернівецькій області - 33-річна жінка, вона померла. Також у Чернівецькій області зафіксовано коронавірус у 31-річної особи, 18 - річної особи (стать обох не зазначена), у дітей (10 років, рік і півроку). Всі вони контактували з людиною, у якої раніше вже було виявлено коронавірус.
Раніше, нагадаємо, у Житомирській області померла жінка літнього віку, яка була заражена коронавірусом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня