
ФОТО
14:20, 24 березня 2020 р.
У Родинському від сьогодні розпочалась дезінфекція будинків
ФОТО

Родинською міською радою були виділені кошти на дизенфекцію будинків. Про це йдеться на сторінці міської ради у Фейсбук.
Так, від сьогодні роботи розпочались по всьому місті Родинське.
"Під час карантину, під час такої не легкої ситуації, влада не розділяє будинки на комунальні та ОСББ, ми всі повинні діяти злагодженно, однією командою та приділяти увагу кожному, заради безпеки наших мешканців, тому дезінфекція буде проводитись у всіх будинках нашого містечка", - повідомляє міськрада.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня