
16:00, 24 березня 2020 р.
В амбулаторіях Мирнограда проводять температурний скринінг
В мирноградських амбулаторіях проводять вимірювання температури працівникам закладу та пацієнтам у зв'язку з недопущенням поширення коронавірусної інфекції.
"Згідно постанови кабінету міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року на термін карантину в амбулаторіях КНП «МЦПМСД» організований скринінг громадян, які звертаються до амбулаторії, а саме на вході проводиться вимірювання температури працівникам закладу та пацієнтам, з’ясовується мета звернення і надається необхідна допомога.", - повідомляють у Мирноградській міській раді.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня