• Главная
  • Огляд торичних контактних лінз для корекції астигматизму
Реклама
14:54, 24 марта 2020 г.

Огляд торичних контактних лінз для корекції астигматизму

Реклама
Огляд торичних контактних лінз для корекції астигматизму

Астигматизм є одним з трьох найбільш поширених дефектів зору. Він викликає погіршення зору (зображення стає менш чітким, каламутним), що перешкоджає щоденному функціонуванню, призводить до головного болю, втоми або рецидивирующему кон'юнктивіту. Контактні лінзи є другим, найбільш часто використовуваним методом корекції вад зору після очок. Торичні лінзи використовуються для корекції астигматизму. На додаток допараметру PWR, який визначає сферичну потужність, вони також мають циліндричну потужність (CWL) і вісь циліндра (AX), які, на додаток до гостроти зору, розмивають розмиття зображення. Торичні контактні лінзи доступні для людей з астигматизмом, як в короткозорою, так і в далекозорої версіях. Дізнатися більш детальну інформацію про торических лінзах їх особливості та переваги, можна на сайті МКЛ. Тут, є огляд торічніх контактних лінз для корекції астигматизму в порівнянні.

Що таке торичні контактна лінза?

Торична лінза - це лінза певної форми. Стандартні лінзи мають сферичну поверхню - уявіть собі пляжний волейбол. Навідміну від них торична лінза представляє собою геометричну фігуру, що нагадує бублик. Форма торіческіх лінзи означає, що сила заломлення або сила фокусування лінзи різні в вертикальному і горизонтальному поперечному перерізі лінзи. Рефракционная здатність поступово зменшується або збільшується в залежності від площі лінзи.

Які їх переваги?

Торичні контактні лінзи виправляють дефекти, пов'язані з астигматизмом через ненормальною кривизни рогівки або кришталика ока (що називається рогівковим астигматизмом або лінзоподібним астигматизмом). У цих випадках астигматизму рогівка або кришталик вигнуті таким чином, що сила заломлення світлових променів різна у вертикальній і горизонтальній площині оптичної системи очей. Це викликає затуманений зір і ускладнює перегляд деталей. Іноді вертикальні лінії здаються розходяться. Властивість торіческіх лінзи в тому, що вона має різні преломляющие здатності в вертикальному і горизонтальному поперечних перетинах, що дозволяє коригувати цю специфічну аномалію.

Особливості торических контактних лінз:

Існують одноденні торичні лінзи для періодичної заміни в різних варіантах - ви можете навіть носити кольорові торичні лінзи. Торичні контактні лінзи виготовляються з м'яких пластиків, жорстких газопроникних пластиків. Як і з усіма контактними лінзами, якщо ви плануєте купити торичні контактні лінзи для корекції астигматизму, рекомендуємо скористатися консультацією фахівця. Це допоможе вам вибрати правильну потужність корекції і підібрати лінзу як для очей, так і для вашого способу життя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...