
12:34, 31 березня 2020 р.
Мирноградська інфекційна лікарня отримала допомогу для боротьби з коронавірусом. ФОТО
Сьогодні, 31 березня, КНП "Інфекційна лікарня м. Мирноград" отримала благодійну допомогу у вигляді ЗІЗ для персоналу.
Про це повідомляється на офіційній сторінці лікарні в ФБ.
У вигляді благодійної допомоги Мирноградська інфекційна лікарня отримала:
- респіратори;
- одноразові костюми біозахисту;
- пакети утилізації біовідходів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня